Fatih Erbakan’a Kocaeli’de ilgi büyüktü

Fatih Erbakan’a Kocaeli’de ilgi büyüktü1

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan bir dizi ziyaret gerçekleştirmek üzere Kocaeli’ye geldi. Erbakan Fevziye Camii’nde ikindi namazını kılmasının ardından kısa bir basın açıklamasında bulundu. Erbakan, “Eşlik eden teşkilatlarımıza, ilgi gösteren halkımıza, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Doğan Aydal hocamıza teşekkür ediyoruz. Çalışmalarımızı SECİM sürecine kadar tümTurkıye’de devam ettireceğiz. Seçimler ülkemize ve Yeniden Refah Partisi’ne hayırlı olsun” dedi.

YOĞUN İLGİ

Açıklamanın ardındanesnaf ziyareti yapmak üzere yürüyüş yoluna geçen Erbakan’a Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doğan Aydal, YRP Kocaeli İl Başkanı Ali Taştan, ilce Belediye Başkan adayları, partililer ve vatandaşlar eşlik etti. Fatih Erbakan’ın esnaf ziyaretinde yoğun ilgiyle karşılaştı. Esnafı ve yürüyüş yolunda bulunan seçim stantları da ziyaret eden Erbakan’ın 19.00’daki Antikkapı’daki teşkilat buluşması programına katılması bekleniyo

ERBAKAN  Kartepe belediye başkan adayı  Berat Kansu’yu yürüyüş yolunda yanına çagırarak  tebrik etti. Kartepe’de  başkanlık bekliyorum diyerek yürüyüşe devam etti.

 

Haberi Paylaş