ESKİ MUHTAR TOPAL CHP’DEN MECLİSÜYESİ ADAYI

ESKİ MUHTAR TOPAL CHP'DEN MECLİSÜYESİ ADAYI

31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimlere kısa süre kala siyasi partilerin belediye meclis üyeliği aday adaylık başvuruları devam ediyor. İki dönemdir Arslanbey Mahalle Muhtarlığı görevini başarıyla sürdüren Muhtar Sedat Topal bugün CHP Kartepe İlçe binasına gelerek CHP’den Kartepe Belediye Meclis Üyeliği Aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi. Topal, başvuru dosyasını CHP Kartepe İlçe Başkanı Hasan Bayrak’a teslim etti.

Başvuru sonrası kısa bir açıklama yapan Sedat Topal, açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

Kıymetli dostlarım. Mevcudiyette aktif olarak yürütmekten onur duyduğum Arslanbey Muhtarlığım sürecinde çalmadığım kapı, sıkmadığım el bırakmadan sürdürdüğüm hizmet anlayışımı da 10 yıllık emeğimizin helalliğini talep ederek, yeni bir pencere açıyorum. Bana düşen görev ve sorumluluğu biliyor ve bunun bilinciyle harekete geçmek için bir adım daha atıyorum.

Kartepe’mizin, gerek sosyal gerekse sahip olduğu tarihi mirasın getirdiği kültürel yapısının ve harika doğasının bütünlüğü içinde bütün dünyaya tanıtılarak yerel değerlerinin ekonomiye kazandırılması konusunda üretilecek planlarda yer almak ve katkı sunma adına 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimlere Belediye Meclis Üyesi aday adayı olarak katılıyorum.

Dürüst, çalışkan, şeffaf, hesap verilebilirliği misyon olarak üstlenen başkan ve meclis üyelerinin arasında yer alarak, doğup büyüdüğümüz bu güzel ilçeye ve bu kentte yaşayan tüm yurttaşlarımıza hak ettikleri hizmetleri sunma adına bu göreve talip olduğumun altını çizmek istiyorum.

32 mahallesi ile bir ucundan diğer ucuna doğal güzellikleriyle kendini ön plana çıkaran ve kendine hayran bırakan geniş bir coğrafi alana sahip olan Kartepe’mizin hak ettiği sosyal ve kültürel haklarına, kültürel mirasına sahip çıkan, gelişmiş ve daha modern bir şehir kurma hedefiyle “Bismillah” diyor, bu duygu ve düşüncelerle yol arkadaşlarım olan tüm azalarıma, birbirinden değerli Arslanbeyli komşularıma, Kartepeli hemşerilerime teşekkür ediyor.2024 Yerel Seçimlerinin Kartepe’mizde hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum…

Facebook Yorum

Haberi Paylaş