Eldoğan’dan İzmitlilere: 1 ev, 1 arsa. Toplam 41 hediye!

Eldoğan’dan İzmitlilere 1 ev, 1 arsa. Toplam 41 hediye!1

Her fırsatta Millet İttifakının İzmit Belediye Başkan adayı olmak istediğini ifade eden, bu yönde siyasi partiler ve siyasetçilerle çeşitli temaslarda bulunan Yalçın Eldoğan, şirketinin 20.kuruluş yıl dönümü sebebiyle görülmemiş bir kampanya yapmaya hazırlanıyor.

Yalçın Eldoğan, İzmit’te seçmen olan ve üzerine gayri menkulü bulunmayan evli ailelere, çekilişle 1 adet 2+1 ev, 1 adet 250 metrekare, 1 adet yatak odası, yemek odası, oturma odası takımı vecek.

Çekilişle ayrıca buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, televizyon, laptop, tablet, tam altın gibi hediyeler dağıtılacak. Toplamda 41 kişiye hediye verilmiş olacak.

Kampanyada kayıtların başlayacağı tarih henüz netleşmedi. Ancak önümüzdeki ay başlayacak kayıtlar için internet üzerinden form doldurulacağı, herhangi bir özel bilgi talep edilmeyeceği, sadece telefon ve geçerli bir sosyal medya hesabı isteneceği gelen bilgiler arasında.

Başvurular  Mart’a kadar devam edecek. Çekiliş ise 10 Mart Pazar günü büyük bir salonda ve noter huzurunda yapılacak. Söz konusu çekilişe İzmit’ten binlerce ailenin katılması bekleniyor.

Kampanya ile ilgili bilgi veren iş insanı Yalçın Eldoğan, “Bu hediyelerin adaylıkla doğrudan bir alakası yok. Kurucusu olduğum El Yapı şirketinin 20.kuruluş yılı. Ben 2008 yılında da evi olmayanlara bir adet dayalı döşeli ev vermiştim. Geçen sene amatör spor kulüplere de yardımcı olmuştum.

Dolayısıyla ben aday olsam da olmasam da bu çekilişi düzenleyeceğim, bu hediyeleri hak sahiplerine teslim edeceğim. İzmit’e çok farklı bir hava getireceğim” ifadelerini kullandı

Facebook Yorum

Haberi Paylaş