Eldoğan’ “ yaşasın Türk Milleti, Yaşasın Cumhuriyet”

Eldoğan’ “ yaşasın Türk Milleti, Yaşasın Cumhuriyet”3

Elyapı Şirketler grubu başkanı, İş insanı Yalçın Eldoğan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Eldoğan” 100 yıl önce egemenliğin kayıtsız şartsız kendisine ait olduğunu ilan eden bu millet, bugün bu topraklarda birlik ve beraberlik içinde bağımsızlığını yaşamanın önemini her gün daha fazla idrak etmektedir.

Millet olarak sahip olduğumuz Cumhuriyet, demokrasi ve birlik-beraberlik gibi değerlerden büyük güç alarak yarınlara daima umutla bakıyoruz. 29 Ekim, milli egemenliği sahiplenen, büyük mücadele vererek Cumhuriyete sahip olan yüce Türk halkının bayramıdır.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 100 yıldır coşkuyla kutlanarak bayrağın, devletin ve milletin bütünlüğünü pekiştirmektedir. Büyük yokluklar içinde verilen mücadele ile kurulan bu vatan ve onun rejimi olan Cumhuriyet bu ülke ve bu ülke insanı için çok büyük anlamlar ifade etmektedir. Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının vermiş olduğu büyük mücadele sonrası, Ulusumuzun dünyada hak ettiği yeri alması için Cumhuriyetimize şimdikinden daha fazla sahip çıkmalıyız. Bu kapsamda, Ailem ve El yapı şirketler grubu adına, Cumhuriyetimizin 100 yılını canı gönülden kutluyorum” “Yaşasın Türk Milleti Yaşasın Cumhuriyet”

Facebook Yorum

Haberi Paylaş