Dünya Markası Maşukiye’de

Dünya Markası Maşukiye’de10

a     

 

 

Boşnak Börekçisi Maşukiye Şubesi dualarla açıldı “

 

Dünya Markası Maşukiye’de

 

Maşukiye’de Kartepe Belediye Başkan Vekili Orhan Akyüz’e ait olan, 1969 yılından bu yana hizmet veren Merkez Çayevi yenilenen yüzü ve yeni formatıyla Boşnak Börekçisi olarak hizmet vermeye başladı. Çok sayıda siyasetçi, iş adamı ve bölge sakininin katılımıyla dualar eşliğinde açıldı. Açılış kurdelesini protokol üyeleri hep birlikte kesti. Açılışta katılımcılara birbirinden lezzetli ikramlarda bulunuldu.

Kartepe Belediye Başkan Vekili Orhan Akyüz’ün oğlu Yusuf Akyüz ile Ali Biçer ortaklığında işletilen Çınarlı Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi No4/A Maşukiye adresinde ki Boşnak Börekçisi Maşukiye Şubesi’nin açılış törenine; AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Sami Çakır ve Cemil Yaman, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman, Kartepe Kaymakamı Altuğ Çağlar, Kartepe eski Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Kartepe Belediye Başkan Yardımcıları, Kartepeli Muhtarlar, Kartepe İlçe Emniyet Müdürü Adnan Aksakal, Kartepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferhat Dilek, Ak Parti Kartepe İlçe Başkanı Sadık Yılmaz ve İlçe Yöneticileri, Kartepe Belediyesi yeni ve önceki dönem Meclis Üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Marmara Bölgesindeki 53. şube olan Maşukiye Boşnak Börekçisi müşterilerine 150 metrekarelik mekanında yaklaşık 250 çeşit ürünüyle hizmet verecek. Aynı anda 100 müşteriye hizmet verebilme kapasitesine sahip olan kafede konusunda deneyimli ve güler yüzlü 7 personel görev yapıyor. Mekan pandemi nedeniyle sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun olarak hizmet veriyor.

Haberi Paylaş