Derince’de Projeler Hız kesmiyor

derincede projeler hiz kesmiyor3

Derince’de Projeler Hız Kesmiyor

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün ve AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu ilçe genelinde hayata geçen ve yapımı devam eden projeleri yerinde inceledi

Aygün ve Katırcıoğlu’ndan İncelemeler

İlçe halkına söz verdiği 41 projeyi bir bir hizmete sunan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün yönetiminde kent genelindeki çalışmalar kararlılıkla devam ediyor. Başkan Aygün ve ilçede çeşitli temaslarda bulunan AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, çalışmaların devam ettiği proje alanlarına giderek son durumu yerinde inceledi. Derince Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Şirin, Derince Belediyesi Meclis Üyesi İsmail Küçük, AK Parti Derince İlçe Başkanı Selçuk Çakıroğlu, İlçe Başkan Adayı Koray Merdan, İlçe Kadın Kolları Başkanı Züleyha Uslu ve başkan yardımcısı Halime Gökdemir ile İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semih Tayyip Gülcan’ın da hazır bulunduğu ziyaretler esnasında ilk olarak Abdullah Tayyip Olçok Gençlik ve Spor Merkezi’ne gidildi.

Birbirinden Önemli Projeler Hayata Geçiyor

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun katılımıyla geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan Dumlupınar Mahallesi’ndeki Abdullah Tayyip Olçok Gençlik ve Spor Merkezi’nde incelemelerde bulunan Aygün ve Katırcıoğlu, burada gençlerle sohbet etti. Gençlik Merkezi’nin ardından Başkan Aygün ve Milletvekili Katırcıoğlu sırasıyla Fatih Spor Kompleksi, Çenesuyu Fabrikası depolama alanı ve ek bina inşaatı, Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi, Yenikent Mahallesi Araptepe Mevkii’nde yapımı devam eden içerisinde 428 daire ve 7 işyerinin yer alacağı kentsel yenileme projesi ile kapalı pazar kısmı hizmete açılan Yenikent Sosyal Tesisleri’ni gezerek, devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

Başkan Aygün’ün Tecrübesi Çok Önemli

Seçim döneminde vaat ettikleri projeleri hızla hayata geçirdiklerini belirten Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, “Pandemi döneminde bir yandan koronavirüsle mücadelemizi sürdürürken diğer taraftan projelerimize hız kesmeden devam ettik. Bugün yapımı devam eden tüm çalışmalarımızı halkımızın önceliklerini esas alarak belirledik. Allah’ın izniyle Derincemize değer katan tüm projelerimizi halkımızın kullanımına sunacağız” dedi. Başkan Aygün yönetiminde ilçede çok önemli projelerin hayata geçtiğini belirten AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu da yaptığı açıklamada “Belediye Başkanımız Zeki Aygün’ün tecrübesi ve gayretleriyle kısa zamanda birçok projeyi hayata geçirmesi bizleri çok mutlu ve memnun etti. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Hizmetlerimize durmadan devam edeceğiz” dedi.

ÇENESUYU 1-2-3: AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu ile birlikte Çenesuyu Fabrikası depolama alanı ve ek bina inşaatını inceleyen Başkan Aygün, “Sadece ilçemizin değil bölgemizin de en önemli marka değeri olan Çenesuyumuzu yaptığımız yatırımlarla her geçen gün büyütmeye devam ediyoruz” dedi.

FATİH 1-2-3: Fatih Mahallesi’ne inşa edilen Spor Kompleksinin bünyesinde 700 m2 inşaat alanına sahip 2 katlı sosyal tesis, halı saha, kafe, seyirci alanı, çok amaçlı salon ve eğitmen odaları yer alıyor

GENÇLİK MERKEZİ 1-2-3-4-5: Başkan Aygün ve Milletvekili Katırcıoğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun katılımıyla geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan Dumlupınar Mahallesi’ndeki Abdullah Tayyip Olçok Gençlik ve Spor Merkezi’nde incelemelerde bulundu.

KENTSEL YENİLEME 1-2-3-4: Yenikent Mahallesi Araptepe Mevkii’nde yapımı devam eden içerisinde 428 daire ve 7 işyerinin yer alacağı kentsel yenileme projesi, alanında örnek olarak nitelendiriliyor.

REHABİLİTASYON MERKEZİ 1-2: Sokak hayvanlarına yönelik olarak yapımı süren Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi, tamamlanmasıyla birlikte ilçede çok önemli bir sıkıntı giderilmiş olacak.

SOSYAL TESİSLER 1-2-3: Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün ve Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, kapalı pazar etabı daha önce hizmete açılan Yenikent Sosyal Tesisleri’ndeki son durumu yerinde inceledi.

ZİYARET 1-2: Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, ilçe genelinde gün boyu gerçekleşen programların ardından AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu ve teşkilat yöneticilerini makamında konuk etti.

Haberi Paylaş