Cihan Çakır Kartepe’ye aday

242311807_276188807667018_6390949409356362518_n

CHP Kartepe İlçe Başkanı Tevfik Mayda’nın ik örgütü tarafından görevden alınması Kartepe siyasetini hareketlendirdi. 2 Ekim Cumartesi günü gerçekleştirlecek kongre öncesinde Tevfik Mayda aday olacağının sinyallerini verirken Nilay Merttürk ve Murat İskenderoğlu seçimlerde aday olduğunu resmen açıkladı.

 

Başkan adaylığı için ismi geçenlerden biri de Cihan Çakır’dı. Kartepeli gençler tarafından da çok sevilen 1987 doğumlu 34 yaşındaki Cihan Çakır, gazetemize yaptığı açıklamada Kartepe İlçe Örgütü başkanlığına aday olduğunu resmen duyurdu. Cihan Çakır’ın seçime girecek olması da partideki gençleri hareketlendir.

 

 


Adaylığıyla ilgili EN Kocaeli’ye açıklamalarda bulunan Cihan Çakır, “Biz konuşacağız. Doğruyu bulmak iÇin hedefe kilitleneceğiz. Üzerimize düşen en büyük görev ise bu süreçte kimseyi ötekileştirmemektir

 

.

Biz toplumun her kesimini kucaklayan, parti içi dengeler gözederek kişisel hesapları ve çıkarları bir kenara bırakacağız. CHP Kartepe’de iktidara getirecek örgüt yapısını kurmak için 2 Ekim Cumartesi hünü yapılacak ilçe kongremizde başkanlığa adayız.

 

Bu süreçte adaylığını açıklayan ve adaylık için ismi geçen tüm parti emekçilerimize başarılar diliyorum. Biliyorum ki bu yarışın sonunda kazanan CHP olacak. Çıktığımız bu yolda kendimizi örgütümüze emanet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

CİHAN ÇAKIR KİMDİR?
5 Haziran 1987 Doğumlu.
Evli ve İki Çocuk Babası.
Kartepe Ataevler Mahallesinde ikamet etmektedir:
1990 yılında kurulan bir aile şirketinde yönetici olarak görev yapıyor.
2014 Yılından İtibaren CHP’de
İlçe Delegeliği,
Gençlik Kolları Yöneticiliği,
Gençlik Kolları Başkanlığı,
İlçe Ana Kademe Yöneticiliği Bilişim Sorumlusu görevlerini yerine getirdi

Facebook Yorum

Haberi Paylaş