CHP’li Meclis Üyelerinden Kayyum Heyetine hayırlı olsun ziyareti

CHP'li Meclis Üyelerinden Kayyum Heyetine hayırlı olsun ziyareti

CHP Kartepe İlçe Başkanı Tevfik Mayda ve yönetiminin görevden alınmasının ardından, CHP Kartepe’ye atanan Kayyum heyeti göreve başlayarak dün ilk toplantılarını gerçekleştirdi.

 

CHP Kartepe İlçe Başkanı Tevfik Mayda ve yönetiminin görevden alınmasının ardından, CHP Kartepe’ye atanan Kayyum heyeti göreve başlayarak dün ilk toplantılarını gerçekleştirdi. Göreve başlayan kayyum heyetini bugün Kartepe Belediyesi CHP Meclis Üyeleri Sabri Soyer, Özlem Çankaya, Hasan Bayrak, Yakup Kalmuk ve Esat Alioğlu ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

 

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kayyum Başkanı Murat Acar; ” CHP büyük bir ailedir. Bugün bizler de bu büyük aileye yakışan bir şekilde birlik ve beraberlikle partimizi seçim sürecine taşıyacağız. Bu bağlamda bize destek veren her partilimize ve kıymetli meclis üyelerimize nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Tüm meclis üyeleri adına söz alan CHP Gurup Sözcüsü Yakup Kalmuk ise; “Cumhuriyet Halk Partisi koskocaman bir çınar. Bu çınarın bir parçası olmaktan her daim gurur duyduk. Doksan küsur yıldır yaşayan bu çınarın bazen dalları kırılabilir ancak kökleri sağlamdır. Bu sürekliliğin devamının sağlanmak adına bugün görev başında olan kıymetli kayyum heyetimize de başarılar diliyoruz” dedi.

Haberi Paylaş