CHP Kartepe ‘de sahalarda

CHP Kartepe ‘de sahalarda 1

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kartepe İlçe Başkanlığı, 31 Mart yerel seçimleri ne yönelik saha programlarına aralıksız devam ediyor. CHP’liler saha çalışmaları kapsamında Ertuğrulgazi ikösekoy merkez Mahallesi semt pazarını  mahalle gezilerini ziyaret ederek pazarcı esnafı ve alışverişe gelen vatandaşların sorun, talep ve önerileri dinledi.

31 Mart 2024’te gerçekleşecek yerel seçimler için çalışmalarına hız kesmeden devam eden chp kartepe İlçe Başkanlığı, saha çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Saha çalışmalarında vatandaşlardan yoğun ilgi gören CHP’liler vatandaşların talep ve önerilerini dinleyerek notlarını alıyor. CHP’liler saha çalışmalarında Kartepe Belediye Başkan Adayları Nilay Merttürk’ün broşürünü dağıtarak selam ve sevgilerini iletip, 31 Mart için destek istiyorlar.

SORUN, TALEP VE ÖNERİLERİNİ DİNLEDİLER

31 Mart’ta gerçekleşecek yerel seçimler için yoğun bir tempoda çalışmalarını sürdüren CHP Kartepe, saha çalışması kapsamında Ertuğrulgazi  ,köseköy merkez Mahallesi semt pazarında stant açarak Kartepe Belediye Başkan Adayları Nilay Merttürk’ün broşürünü dağıttı. CHP Kadın Kolları Kartepe İlçe Başkanı Münevver Arslan ve yönetimi, CHP Kartepe Gençlik Kolları Yöneticileri ve meclis üyesi adaylarının yer aldığı programda, pazarcı esnafı ve alışverişe gelen vatandaşların sorun, talep ve önerileri dinlendi daha sonra malle gezileri ziyaretlerine devam ettiller.

Haberi Paylaş