Büyükakın’dan MHP ve BBP Kartepe’ye ziyaret

415148305_752538893043379_1464822988395407332_n

Marmara Belediyeler Birliği ve kocaeli buyukşehir Belediye Başkanı Doç.Dr Tahir buyukakın ikinci dönemi için yeniden aday gösterilmesinin ardından,  Cumhur İttifakı ortağı siyasi partileri ve Ak Parti İlçe Teşkilatılarını ziyaret ediyor. Büyükakın bu ziyaretler kapsamında bugünkartepe’deydi. İlk olarak Ak Parti Kartepe İlçe Teşkilatı’nı ziyaret eden Büyükakın, ardından Cumhur İttifakı ortakları olan MHP ve BBP Kartepe İlçe Teşkilatlarına gitti.

Büyükakın’a MHP Kartepe İlçe Teşkilatı ziyaretinde Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Dr. Şahin Talus, MHP Kocaeli İl Başkanı Murat Nuri Demirbaş, Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman, Ak Parti Kartepe İlçe Başkanı Sadık Yılmaz, Ak Parti Kadın Kolları Kartepe İlçe Başkanı Elif Durmuş ve Ak Parti Gençlik Kolları Kartepe İlçe Başkanı Nihat Erim Dizdaroğlu da eşlik etti. Büyükakın ve beraberindeki heyeti, MHP Kartepe İlçe Başkanı Hayati Dilek ve yönetimi karşıladı.

Büyükakın ardından BBP Kartepe İlçe Teşkilatı’na geçti. BBP Kartepe İlçe Başkanı Ali Oktay ve yönetimi tarafından karşılanan Büyükakın’a, Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Dr. Şahin Talus, BBP Genel Merkez Heyeti Kocaeli İl Koordinatörü Metehan Küpçü, Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman, Ak Parti Kartepe İlçe Başkanı Sadık Yılmaz, Ak Parti Kadın Kolları Kartepe İlçe Başkanı Elif Durmuş ve Ak Parti Gençlik Kolları Kartepe İlçe Başkanı Nihat Erim Dizdaroğlu eşlik etti.

Büyükakın MHP ve BBP Kartepe İlçe Teşkilatları ziyaretlerinin ardından; “Cumhur İttifakı olarak, Allah’ın izniyle yeni dönemde de ülkemize ve milletimize nice güzel hizmetler kazandırmaya devam edeceğiz. Rabbim birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi son nefesimize kadar daim eylesin. Teşekkürler Kartepe” ifadelerini kullandı

 

Facebook Yorum

Haberi Paylaş