BAŞKAN KOCAMAN “SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ”

BAŞKAN KOCAMAN SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ (5)

DUMLUPINAR MAHALLEMİZ BEKLEDİĞİ YATIRIMA KAVUŞUYOR

 

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Dumlupınar Mahallesi sakinlerine söz verdiği gibi bölgedeki alt yapı çalışmalarını yakından takip ediyor. Başkan Kocaman, altyapı çalışmalarının tamamlanması ile asfalt serimine geçileceğini açıkladı.

 

 

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Dumlupınar Mahallesi’nde ki altyapı ve asfalt eksiklikleri ile ilgili sürecin yakın takipçisi olacağına dair söz vermişti. Sözünde duran ve çalışmaları yakından takip eden Başkan Kocaman, “İSU ekipleri tarafından Dumlupınar Mahallemizde “İçme suyu, kanalizasyon ve yağmur suyu inşaatı” hızla devam ediyor” dedi.

16 MİLYON TL’LİK YATIRIM

Dumlupınar Mahallesi’nde alt yapı çalışmalarının tamamlanması ile içme suyu ve atık su altyapı hatları yenilenmiş ve yüzey sularını toplayacak yağmur suyu hatları tamamlanmış olacak. Dumlupınar Mahallesini sağlıklı altyapıya kavuşturacak proje kapsamında yapılacak 16 km uzunluğunda içmes uyu, kanalizasyon ve yağmur suyu hattı, boru bedelleri ve üstyapı çalışmaları ile birlikte 16 milyon liraya mal olacak.

HEMEN ASFALT SERİLECEK

Yetkililerden bilgi alan Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Söz verdiğimiz gibi… Dumlupınar Mahallemiz; Güleker, Bereket ve Fındıklı sokakta İSU altyapı çalışmalarımızda sona geldik. Çalışmalar biter bitmez asfalt serimine başlayacak bu bölgedeki 500’ü aşkın hanemizin ulaşım ve üstyapı sorununu çözeceğiz” açıklamasında bulundu.

Facebook Yorum

Haberi Paylaş