BAŞKAN KOCAMAN EK HİZMET BİNASINI İNCELEDİ

BAŞKAN KOCAMAN EK HİZMET BİNASINI İNCELEDİ (2)

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, yapımı hızla devam eden ek hizmet binasında incelemelerde bulundu.

 

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, ek hizmet binasında incelemelerde bulundu. Başkan Yardımcısı Murat Balaban’dan yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Kocaman, ek hizmet binasının kısa sürede hizmete gireceğini belirtti.

 

4 MÜDÜRLÜK HİZMET VERECEK

Kartepe Belediyesi ek hizmet binası 2 bin 405 metrekare alanda hızla devam ediyor. Ek hizmet binasında Fen İşleri, Temizlik İşleri, İşletme ve Park Bahçeler Müdürlükleri hizmet verecek. Bu müdürlüklerin yer aldıkları garajlardaki araç ve ekipmanlar da ek hizmet binasına taşınacak. Aynı zamanda ek hizmet binasının 40.000 metrekare açık alanı bulunmaktadır.

TAM DONANIMLI HİZMET BİNASI

Kartepe Belediyesi ek hizmet binasında toplantı salonları, teknik ofisler (müdür, personel ve saha amirleri çalışma odaları), bilgi işlem odası, işyeri hekimi odası, mutfaklar, depolar, çevre koruma birimi, atölye, işçi dinlenme odası, soyunma odaları, arşiv, zabıta ve malzeme odası yer alacak.

 

 MERKEZDEN YÖNETİM

Ek hizmet binasında inceleme yapan Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Fen İşleri, Temizlik İşleri, İşletme ve Park Bahçeler Müdürlüklerimizi bir araya getireceğimiz ve  daha etkin şekilde hizmetlerin sunulmasını sağlayacağımız   binamızın devam eden çalışmalarını inceledik. Araç bakımı için kullanılacak olan kademe birim ile de araçların bakımını hızlı ve ekonomik bir şekilde yapacağız. Yapılan çalışmaları kısa sürede tamamlayıp hizmete almayı planlıyoruz. Burada yer alacak olan müdürlüklerin tek noktada toplanmasıyla daha hızlı koordinasyon sağlanarak, daha verimli hizmet sunulmasını hedeflemekteyiz’’ açıklamasında bulundu.

Facebook Yorum

Haberi Paylaş