Başkan Kocaman, deprem bölgesindeki Hataylılarla iftar açtı

Başkan Kocaman, deprem bölgesindeki Hataylılarla iftar açtı1

Deprem bölgesinde yaraların sarılması adına ilk günden itibaren hummalı şekilde çalışan Kartepe Belediyesi, Ramazan ayında da depremzede vatandaşların yanında.

Depremin ilk gününden itibaren yaraların sarılması adına deprem bölgesinde çalışmalar yapan Kartepe Belediyesi ekipleri bölgeye yönelik hassasiyetin Ramazan ayında da sürdürerek depremzede vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman, hem bölgedeki çalışmaları incelemek hem de “Hayırlı Ramazanlar” dileklerini bizzat iletip Ramazan sevincini paylaşmak üzere yeniden deprem bölgesine gitti.

Deprem bölgesinde yürütülen çalışmaları inceleyen Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman ardından depremin ilk gününden itibaren acılarına ortak olduğu, asrın felaketini yaşayan vatandaşlarla iftar ve sahur sofralarında bir araya gelerek, gönül sofralarını paylaştı, hep birlikte iftar açtı. Ekibiyle birlikte Hatay’ın Çökek Köyü’ne de giden Başkan Kocaman, depremzede vatandaşların her daim yanlarında olduğunu ifade ederek, dayanışmanın sembolü Ramazan ayında destek sağlamak amacıyla Ramazan kolisi dağıttı.

Haberi Paylaş