AY-ZEY Kuruyemiş Kartepe’de açıldı

AY-ZEY Kuruyemiş Kartepe’de açıldı1

AY-ZEY Kuruyemiş-Baharat-Bakliyat, Kartepe Dumlupınar Mahallesi’nde bugün hizmete başladı.

 İşletmeciliğini İbrahim Şahin’in yaptığı AY-ZEY Kuruyemiş-Baharat ve Bakliyat, Dumlupınar Mahallesi Sakıp Sabancı Caddesi No:58/A adresinde açıldı. Bugün Korona virüs tedbirleri kapsamında sosyal mesafeli bir şekilde açılışını gerçekleştiren AY-ZEY Kuruyemiş’te; kuruyemiş, bakliyat, baharat, lokum, şekerleme, kurukahve ve içecek çeşitlerinin satışı yapılacak.

09.00-20.00 SAATLERİ ARASINDA HİZMET VERECEK

Sosyal mesafenin rahatlıkla korunabileceği geniş ve ferah bir alana sahip olan AY-ZEY Kuruyemiş-Baharat ve Bakliyat’ta toplam 5 personel hizmet verecek. Bol çeşit ve her bütçeye uygun ürünlerin bulunduğu işletme 09.00-20.00 saatleri arasında Kartepelilerin hizmetinde olacak.

AY-ZEY Kuruyemiş hakkında gazetemize bilgi veren işletme sahibi İbrahim Şahin, “İlk ve tek şube olarak Kartepe Dumlupınar Mahallesi’nde faaliyete bugün girmiş bulunuyoruz. Bol çeşidin olduğu, her bütçeye uygun ürünlerimiz var. Bu markayı Kartepe gibi güzel bir ilçede açmanın mutluluğunu yaşıyoruz “ dedi.Açıklamalarına devam eden İbrahim Şahin, “Bizim için önemli olan müşteri memnuniyeti. Ürünlerimizin kalitesiyle Kartepe’de olmaktan gururluyuz. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda kendimizi geliştirmeye ve yenilemeye devam edeceğiz. Sabah saatleri olmasına rağmen Ay-Zey Kuruyemiş’e rağbet çok fazla. Yoğun ilgi görüyoruz. Henüz yeni açılmamıza rağmen bizlere olan ilgisinden dolayı Kartepeli vatandaşlara da buradan teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Facebook Yorum

Haberi Paylaş