BAŞKAN KOCAMAN YAŞLILAR HAFTASINI UNUTMADI

BAŞKAN KOCAMAN YAŞLILAR HAFTASINI UNUTMADI (2)

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Yaşlılar Haftası münasebetiyle Kartepenin çınarlarını ziyaret etti.

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Sadık Yılmaz, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Bekir Enes Arslan ve İlçe Kadın Kolları Başkan vekili Birgül Alakuş ile birlikte Köseköy Mahallesi’nde ikamet eden Emine Aydınlı, Emekevler Mahallesi’nde ikamet eden Güllüzar Dursunlar ve Uzunbey Mahallesi’nde ikamet eden Server Pınar’ı ziyaret etti.

HAYIR DUALARINDAN GÜÇ ALIYORUZ

Kartepe Belediye Başkanı Kocaman’ı sürpriz ziyaretleri karşısında mutluluk ve şaşkınlıklarını gizleyemeyen Kartepe’nin çınarları, “Bizi unutmadınız, kapımızı çaldınız. Allah razı olsun sizlerden, arayanlarınız soranlarınız hiç eksik olmasın. Rabbim işlerinizde muvaffak eylesin” diyerek hayır duasında bulundular. Başkan Kocaman, Kartepe’nin çınarlarının istek ve taleplerini dinlerken “Rabbim büyüklerimizin hepsine sağlık sıhhat versin onları başımızdan eksik etmesin inşallah. Sizin hayır dualarınız en büyük gücümüz” açıklamasında bulundu.

UZUNBEY’DE İSTİŞARE

Başkan Kocaman daha sonra Uzunbey mahallesinde hemşehrileriyle bir araya geldi. Burada hemşehrilerinin istek ve taleplerini dinleyen Başkan Kocaman yapılan yatırımlar hakkında bilgi verdi.

Facebook Yorum

Haberi Paylaş